Haber

İzmir trafiği için güç birliği

İZMİR (İGFA) –İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları (IESOB) organizasyonunda gerçekleştirilen toplantıda İZUM Şube Müdürü Mete Güzelocak, devreye girecek Elektronik Denetleme Sistemi (EDS) hakkında merkez ve ilçelerdeki 28 sürücü odasının lider ve yöneticilerini bilgilendirdi. kurumun çalışmaları ile yakında faaliyete geçecek.

IESOB Lideri Zekeriya Keyifli, İZUM ile yapacakları uyumlu çalışmanın şehir trafiğine olumlu yansıyacağını belirterek, “Bu toplantıyı İzmir’de trafiği rahatlatmak, şoför esnafının sorunlarını görüşmek, vatandaşa kaliteli ve güvenilir ulaşım hizmeti sunulmasının önünü açmaktır.Hem vatandaşın hem de esnafın menfaatlerini ön planda tutacak çalışmaların yürütülmesi için çalıştığımız kurumlarla bütünleşmeye özen gösteririz.İZUM ile esnaf arasındaki bağları geliştirmek Şoför odalarımız, şoför esnafının kafasındaki düşüncelerin giderilmesine yardımcı olduğu gibi toplumsal barışa da katkı sağlayacaktır.

EDS’NİN İADELERİ

Oda temsilcilerini öğrendikleri bilgileri üyeleriyle paylaşmanın mutluluğunu yaşatan Keyifli, karşılıklı işbirliğinden güç alan uyumlu çalışmalarla üyelerimize daha rahat çalışma imkanı sağlamak, müşterileriyle bağlarını geliştirmek ve gelirlerini artırmak istediklerini söyledi. yeterli irade ve samimiyet.

Kendisinin de şoförlü bir aileden geldiğini hatırlatan İZUM Şube Müdürü Mete Güzelocak, İzmir trafiğinin 10 binden fazla akıllı cihazla yönetildiğini kaydetti. Akıllı Trafik Sistemi’nin de İzmir’i akıllı şehirlere dahil etme çalışmalarının bir parçası olduğunu belirten Güzelocak, “Şoför esnafı çalışmalarımızda bize destek olacak en değerli ortağımız olacak. Şoförlerle yapacağımız ortak çalışma, Trafikte her gün vatandaşlarla birebir temas halinde olanların bu şekilde hareket etmesi İzmirlilerin yararına olacaktır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu